spausdinimo versija

Xtrafloor paklotai

 
 
 Xtrafloor Base: paklotas po PVC lentelėmis

 

Mūsų standartinis paklotas po Moduleo „click“ tipo lentelėmis turi daug privalumų. Pagamintas iš ~90% natūralių medžiagų, Xtrafloor Base yra 100% perdirbamas. Tai ekologiškas sprendimas, kuris prailgina grindų dangos gyvavimo laiką. Elastinis paklotas išlygina nedidelius (iki 5 mm skersmens ir 2 mm gylio) pagrindo įdubimus. Šiek tiek lipnus pakloto paviršius neleidžia PVC lentelėms slysti, tuo pačiu, palengvina vinilinių grindų įrengimą. Permatoma viršutinė plėvelė apsaugo paklotą nuo dulkių, tokiu būdu grindis galima kloti net ir tuomet, kai kitame kambaryje vykdomi statybiniai darbai.

 

Be to, Xtrafloor Base pasižymi puikiu šiluminiu laidumu, todėl tinka patalpoms su grindinio šildymo ar šaldymo sistema. Norite panaudoti paklotą oranžerijoje? Šis elastingas paklotas su mineraliniais užpildais bei poliuretaniniu surišėju turi puikų matmenų stabilumą: puikiai tinka patalpoms, kur yra didelė drėgmė.

 

Ir pabaigai: paklojus ant Xtrafloor Base 4,5 mm storio Moduleo „click“ lenteles, smūgio garsas sumažinamas iki 13 dB. Tai reiškia, kad padidintą akustinę varžą bet kuriai erdvei.

 

Storis: 1,5 mm

Rulonai: 1 m x 10 m (10 m2/rul)

Svoris: 15 kg/rul
Kaina su PVM: 8,00 Eur/m2
_____________________________________________________________________________________________

  

Xtrafloor Silent: sertifikuota garso izoliacija: ΔLw 21 dB

 

Ar triukšmas veikia jūsų gyvenimo komfortą? Ar bandote įvykdyti šiuolaikinės statybos reikalavimus? Tuomet Xtrafloor Silent akustinis paklotas yra tai, ko jums reikia. Jis puikiai tinka  butams daugiaaukščiuose pastatuose, nes ženkliai sumažina įvairų triukšmą, pradedant žingsnių garsu ir baigiant nemaloniomis vibracijomis.

Įvairiapusiškai ištirtas ir oficialiai sertifikuotas šis garsą sugeriantis paklotas turi išskirtines smūgio garso sumažinimo savybes: ΔLw 21 dB ir ΔLlin 10 dB ( kartu su 4,5 mm storio Moduleo „click“ lentelėmis). Šie puikūs parametrai paremti oficialiais sertifikatais.

Paklotas, pritaikytas grindiniam šildymui, yra pagamintas iš uždarų elementų polyolefino putos, kuri padidina šiluminę varžą.

 

Naudojant neslidų paklotą ir PVC lenteles su „click“ tipo užraktu, grindų įrengimas kaip niekad lengvas ir greitas.

 

Storis 1,1 mm

Rulonai 1 m x 12,5 m (12,5 m2/rul)

Bendras svoris 3,2 kg/rul   
Kaina su PVM: 7,00 Eur/m2

_____________________________________________________________________________________________ 

 

  

 Xtrafloor Flex Pro: savaime prisiklijuojantis paklotas

 

Xtrafloor Flex Pro paklotas specialiai sukurtas „plaukiojančioms“ grindims, todėl puikiai tinka  paprastų  Moduleo lentelių (Dryback) klojimui nenaudojant klijų. Be to, Xtrafloor Flex Pro paklotą galima kloti po PVC lentelėmis „click“ ir po neklijuojamomis PVC plokštėmis. Savaime prisiklijuojantis paviršius garantuoja patogų, greitą, švarų ir paprastą grindų įrengimą.

Xtrafloor Flex Pro paklotą sudaro keli sluoksniai: labai tvirtas poliuretano sluoksnis, stabilizuojantis sluoksnis ir savaime prisiklijuojantis sluoksnis. Pastarasis yra uždengtas apsaugine permatoma PET plėvele, kurią prieš klijavimą reikia nuimti.

Šis elastingas, pagamintas iš mineralinių plaukelių ir poliuretano surišėjo paklotas yra visapusiškai patikrintas (atlikti ilgaamžiškumo ir lipnumo testai), todėl idealiai tinka komercinėms patalpoms. Ieškant geriausio sprendimo nuomojamos parduotuvės patalpoms ar parodos stendui, Xtrafloor Flex Pro panaudojimas garantuoja švarų grindų įrengimą, nepažeidžiant esamo pagrindo.

 

Šis savaime prisiklijuojantis paklotas sumažina smūgio garsą  ΔLw 13 dB, naudojant Moduleo „click“ sistemą arba neklijuojamas plokštes, bei iki ΔLw 10 dB  paklojus klijuojamas Moduleo lenteles (Dryback).

Ir, žinoma, vienas iš svarbiausių privalumų: grindimis galima naudotis iš karto po grindų įrengimo, nelaukiant kol išdžius klijai.

 

Storis 1,8 mm

Rulonai 1 m x 6,5 m (6,5 m2/rul)

Bendras svoris 16,9 kg/rul (+/- 15%)    
Kaina su PVM: 10,00 Eur/m2

  

  
Mūsų kontaktai